Stopklatka.pl nowym serwisem kanału Stopklatka TV

Z końcem sierpnia należący do Stopklatki SA portal Stopklatka.pl zostanie przekształcony w główny serwis kanału telewizyjnego Stopklatka TV. Docelowo znajdzie się w nim więcej treści dotyczących ramówki stacji, m.in. poszerzone informacje o hitach filmowych i występujących w nich aktorach, a także bieżące wiadomości ze świata filmu i dodatkowe materiały wideo.

 

- Podjęliśmy decyzję o przekształceniu portalu Stopklatka.pl w oficjalną stronę kanału Stopklatka TV, mając na uwadze optymalizację źródeł przychodów Stopklatki SA. Obecnie chcemy skoncentrować się na naszej działalności telewizyjnej, która jest w kluczowej fazie rozwoju - w maju Stopklatka TV osiągnęła najlepsze w swojej historii udziały w rynku oglądalności. Nasza stacja zajmuje drugie miejsce w Polsce wśród kanałów filmowo-serialowych, lecz ciągle musimy pracować nad wzmacnianiem jej pozycji rynkowej – mówi Agnieszka Sadowska, członek zarządu Stopklatki SA. – Serwis Stopklatka.pl w nowej formule będzie wspierał realizację naszej strategii zakładającej większą synergię telewizji i  internetu - docelowo w sieci znajdzie się więcej treści związanych z ramówką. Na pograniczu tych mediów rozwijamy też telewizję hybrydową.

 

Pod adresem Stopklatka.pl z końcem sierpnia zacznie działać serwis zawierający treści dostępne dotychczas na Stopklatka.tv. Zostaną one jednak poszerzone o nowe materiały związane z ramówką kanału Stopklatka TV – m.in. o informacje o hitach filmowych, aktorach, informacje ze świata kina i  dodatkowe materiały wideo.