Nowy dyrektor sprzedaży w Stopklatka.pl

Do zespołu Stopklatka.pl, pierwszego polskiego portalu filmowego, dołączył Robert Smaza. Objął stanowisko dyrektora sprzedaży.

 

Robert Smaza ostatnio pełnił funkcję dyrektora Działu Baz Danych i Platform Mapowych w Grupie Onet.pl S.A., gdzie był między innymi odpowiedzialny za rozwój i sprzedaż serwisu Zumi.pl. Wcześniej pracował w Polskich Książkach Telefonicznych sp. z o.o., m.in. jako dyrektor Działu Sprzedaży.

 

Cieszę się, że dołącza do nas Robert. Jego doświadczenie będzie ważnym wsparciem w realizacji nowej strategii rozwoju spółki – mówi Paweł Kostrzewa, dyrektor portalu Stopklatka.pl.

 

Stopklatka.pl powstała w roku 1996 r. jako pierwszy polski portal poświęcony filmowi. W 2013 r. Stopklatka powołała reklamową koalicję serwisów filmowych. W jej skład oprócz największego portalu weszły także serwisy Fdb.pl, Filmus.pl, Kinomaniak.pl i Filmaster.pl. Stopklatka.pl należy do spółki Stopklatka S.A., która jest współwłaścicielem Stopklatki TV – pierwszego bezpłatnego kanału filmowego w polskiej telewizji.