Stopklatka TV już w Multimedia Polska

Stopklatka TV, pierwszy kanał filmowy w ogólnodostępnej telewizji, od dziś znalazł się także w ofercie operatora telewizji cyfrowej Multimedia Polska.

 

Stopklatka TV to pierwszy kanał filmowy oferowany w ramach multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej. Jest również dostępny na platformach kablowych i satelitarnych – i właśnie trafił do abonentów Multimedia Polska. Stopklatka trafiła do pakietu SuperBox telewizji cyfrowej operatora. Można ją oglądać na kanale 215 od 29 kwietnia. Grupa Multimedia Polska jest pod względem liczby abonentów trzecim w Polsce dostawcą usług telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego, telefonii stacjonarnej oraz mobilnej.

 

Kanały filmowe cieszą się niezwykłą popularnością wśród naszych klientów. Wiem, że wielu z nich czekało na Stopklatkę TV. Dlatego miło mi poinformować, że jest już dostępna w pakietach cyfrowej telewizji Multimediów. Tym samym liczba kanałów filmowych w ofercie podstawowej wzrosła do dwudziestu – mówi Edyta Bukowska, dyrektor Departamentu Programmingu.

 

Stopklatka TV wystartowała 15 marca 2014 r. Filmowa oferta kanału skierowana jest do szerokiej widowni: kinomani znajdą tu i autorskie kino europejskie, i amerykańskie hity, arcydzieła światowej kinematografii… oraz klasyków kina akcji. Kanał zapowiadał zdobycie 1% udziału w rynku w 2014 r. i stopniowy wzrost oglądalności do 2-2,5% w kolejnych latach. Konsekwentnie zwiększamy oglądalność, ale nie zapominamy o budowaniu zasięgu technicznego Stopklatki TV – wyjaśnia Sławomir Nawrot, dyrektor sprzedaży Stopklatka S.A. – Dzięki obecności w sieci Multimedia Polska zasięg naszego kanału osiągnął 80% rynku kablowo-satelitarnego w Polsce.