Stopklatka.pl i Esensja.pl podejmują współpracę

Newsletter Stopklatki
24 lipca 2013r.
Stopklatka.pl i Esensja.pl podejmują współpracę
 

Portal Stopklatka.pl oraz serwis Esensja.pl łączą siły. Internetowi gracze znani i szanowani w środowisku szeroko rozumianej kultury rozpoczynają współpracę w obszarze wymiany treści i wspólnego pozyskiwania partnerów do współpracy. Serwis Esensja.pl, będzie dostępny w domenie Stopklatka.pl pod adresem esensja.stopklatka.pl. Dodatkowo Stopklatka będzie reprezentować serwis Esensja.pl przed reklamodawcami i domami mediowymi w celu pozyskiwania reklamy.
"Esensja" (http://esensja.pl) jest jednym z największych i najbardziej znanych kulturalnych serwisów internetowych w Polsce, poświęconym szeroko pojętej kulturze popularnej i rozrywce. Powstała w 2000 r. poprzez połączenie dwóch prekursorskich w Polsce magazynów internetowych - "The Valetz Magazine" (12 numerów w latach 1998-2000) i "Framzety" (8 numerów w latach 1999-2000).

"Esensja" obecnie jest uznawana za jeden z najlepszych merytorycznie magazynów kulturalnych w polskim Internecie. Charakteryzuje się różnorodnością tematów, połączeniem recenzji bieżących pozycji z tekstami przekrojowymi, obszernymi blokami tematycznymi, profesjonalnie zorganizowaną pracą redakcji i korekty. "Esensja" stawia przed sobą trzy zasadnicze cele - dostarczać inteligentnej rozrywki, być wiarygodnym przewodnikiem na rynku popkultury i stawać się kuźnią dla młodych autorów, pomagając im rozwijać swój warsztat i dając możliwość publikacji.

"Esensja" w liczbach:
  • 13 lat istnienia
  • ponad 18 000 opublikowanych tekstów
  • 130 wydań magazynu (pozwalającego dodatkowo na lekturę Esensji offline w formie zbliżonej do magazynu papierowego)
  • od 100 000 do 150 000 czytelników miesięcznie
  • ponad 3000 fanów na Facebooku
W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami pod adresem biuro.prasowe@stopklatka.pl lub tel. 22 35 67 400
© Stopklatka S.A. | Puławska 61, 02-595 Warszawa