Stopklatka News "W Autobusie, na kawce, w potrzebie"


Stopklatka.pl, najstarszy w Polsce internetowy portal filmowy, wypuszcza na rynek Stopklatka News, mobilny serwis informacyjny dostarczający najnowszych wiadomości ze świata kina i rozrywki. Aplikacja będzie dostępna za darmo na platformach Android oraz iOS.

Stopklatka News ma minimalistyczną formę podporządkowaną wygodzie, łatwości czytania wiadomości oraz szybkiemu dzieleniu się nimi z innymi użytkownikami w kanałach social media. Stopklatka zadbała również aby aplikacja była estetyczna.

Dzięki aplikacji mamy dostęp do przewijanej listy najnowszych wiadomości i poszczególnych artykułów. Z poziomu artykułu możemy udostępniać treści innym. Wielkość czcionek może być dostosowana do naszych potrzeb lub do wielkości ekranu, na którym korzystamy z aplikacji. Publikowane informacje pochodzą z serwisu Stopklatka.pl. Warto odnotować, że dostęp do treści będzie możliwy także w trybie off-line.- Pracując nad Stopklatka News mieliśmy w zamyśle stworzenie prostej, intuicyjnej i niezajmującej wiele miejsca aplikacji. - powiedział Jarosław Grzesica, odpowiedzialny za rozwój produktów w Stopklatce - na rynku jest dostępnych wiele skomplikowanych aplikacji, które w wyniku nawału funkcjonalności są mało czytelne dla użytkownika. Nasz program jest zupełnie inny - dzięki temu osiągnęliśmy minimum formy zachowując jednocześnie maksymalną użyteczność, którą odbiorcy codziennych informacji z pewnością docenią - dodał Jarosław Grzesica.

Aplikacja będzie promowana w mediach pod hasłem: "W Autobusie, na kawce, w potrzebie." Stopklatka planuje również prowadzenie cyklicznych akcji konkursowych dla użytkowników aplikacji, w których do wygrania będą m.in. interesujące filmy.

W chwili obecnej Stopklatka posiada dwie aplikacje mobilne: wspomnianą Stopklatka News oraz bardziej rozbudowaną, składającą się z trzech zakładek (wiadomości, nowości oraz repertuar kin) aplikację Stopklatka.


Dane techniczne:
Dostępność danych: 99%
Aktualizacje aplikacji: bezpłatne
Developer: IT_Lab Stopklatka
Rozmiar wersji dla Android: 1,4 MB
Rozmiar wersji dla iOS: 4,9 MB

Dopuszczalne formy reklamy: pełnoekranowa oraz linki tekstowe
Udostępnianie treści via: mail, Facebook, Twitter
Aplikacja wyposażona jest w samouczek


Linki do aplikacji:

Google Play
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.stopklatka.news

AppStore
https://itunes.apple.com/us/app/stopklatka-news/id661118752?l=pl&ls=1&mt=8