Leonardo DiCaprio specjalnie dla Stopklatki

W wywiadzie dla portalu filmowego Stopklatka.pl, jedna z największych gwiazd współczesnego kina - Leonardo DiCaprio - zdradza szczegóły realizacji najbardziej oczekiwanej premiery tej wiosny, filmu "Wielki Gatsby". Wywiad w Hollywood przeprowadziła Yola Czaderska-Hayek.

"Kiedy po raz pierwszy przeczytałem powieść - a było to jeszcze w szkole - Gatsby wydawał mi się nieszczęśliwym romantykiem beznadziejnie zakochanym w Daisy. Przecież on to wszystko zrobił z miłości! Zarobił olbrzymie pieniądze, zbudował imperium, wydawał gigantyczne przyjęcia tak naprawdę tylko po to, by zdobyć tę jedyną kobietę, na której mu zależało. Jednym słowem, wtedy "Wielki Gatsby" wydawał mi się po prostu romansem, historią o wielkiej, niespełnionej miłości. Teraz, przygotowując się do realizacji filmu, zajrzałem do książki na nowo." - mówi w Stopklatce.pl DiCaprio. Aktor zdradza szczegóły wchodzenia w rolę, współpracy z reżyserem Bazem Luhrmannem.

Zdradza też, że planuje pójść na dłuższy urlop: "kiedy przyjdzie odpowiedni czas, z przyjemnością wrócę do grania w filmach".

Cały wywiad dostępny jest tu:

http://stopklatka.pl/-/57726709,pierwszy-stopien-do-piekla-leonardo-dicaprio-specjalnie-dla-stopklatki