Premiera nowego layoutu i logo Stopklatki.pl

18 grudnia 2012 roku miała miejsce premiera nowego layoutu i logo Stopklatka.pl

Zmianie ulega całkowicie kolorystyka strony, inna jest też prezentacja treści zarówno na stronie głównej, jak i na wszystkich podstronach.

- To pierwszy etap zmian na Stopklatce - mówi Piotr Olak, prezes zarządu, notowanej na New Connect, spółki Stopklatka SA. - Następny, który przyniesie nowe funkcjonalności, planujemy na pierwsze półrocze 2013 roku - dodaje Piotr Olak.

Wraz ze zmianą szaty graficznej w serwisie pojawi się nowy dział: Czerwony dywan.- Nie na darmo o oscarowej gali mówi się "targowisko próżności" - mówi redaktor działu Anna Tatarska. - Będziemy pisać nie tylko o tym, kto i dlaczego wygrał. Pod lupę weźmiemy też to, co dzieje się w świetle fleszy. I w półmroku kuluarów. Otacza nas kultura popularna i udawać, że jest inaczej, byłoby hipokryzją. Chcemy ucywilizować pojęcie plotki. Z humorem, odwagą - ale przede wszystkim taktem - zaglądać za kulisy filmowego światka, dostarczając internautom świeżutkie newsy ale i bardziej przekrojowe, niekiedy krytyczne artykuły. Zawsze w apetycznej, atrakcyjnej formie.

Tego samego dnia wystartowała strona filmu "Hobbit: niezwykła podróż", przygotowana przez redakcję Stopklatka.pl. Dostępna jest pod adresem http://www.hobbit.stopklatka.pl