Agent w Stopklatce

Wydarzenie specjalne - James Bond w serwisie filmowym Stopklatka.pl

Z okazji 50-lecia powstania pierwszego filmu o najsłynniejszym agencie 007 oraz polskiej premiery filmu "Skyfall"* Stopklatka.pl przygotowała wydarzenie specjalne - James Bond.

Spośród wielu atrakcji warto wymienić niezwykłą aplikację - przewodnik po świecie Jamesa Bonda. Znajdują się w nim ukryte miejsca, które, wzorem agenta 007, użytkownicy mają za zadanie aktywować i uzupełniać o jak największa liczbę geograficznych odniesień zgodnie z zasadą The World is Not Enough - dając upust wiedzy i wyobraźni.
Najbardziej aktywni i kreatywni użytkownicy otrzymają ciekawe nagrody: przelot i trzydniowy pobyt dla 2 osób w Londynie, przelot dla 2 osób do jednego z europejskich miast, kupony promocyjne na zakupy biletów lotniczych. Fundatorem wszystkich nagród jest FRU.pl

Przez 007 dni agent Jej Królewskiej Mości będzie na James Blogu dzielić się z użytkownikami Stopklatki przemyśleniami o Polsce, Polakach, kryzysie... wieku średniego, Basenie Narodowym, tajnej organizacji p, z, p, n i oczywiście o swoich przygodach na polskiej ziemi.*Skyfall" to 23. film o agencie 007. Film jest kontynuacją stylu "nowego" Bonda, który zapoczątkowało przełomowe "Casino Royale" z Danielem Craigiem w roli głównej. Za kamerą po raz pierwszy stanął Sam Mendes, a w obsadzie zobaczymy nowe gwiazdy - Javiera Bardema w roli czarnego charakteru oraz Ralpha Fiennesa, którego postać owiana jest tajemnicą. W roli dziewczyny Bonda wystąpiła zjawiskowa Bérénice Marlohe.