Stopklatka.pl dla Yahoo! Polska

Stopklatka.pl nawiązała współpracę z Yahoo! Amerykański gigant internetowy uruchomił polską wersję portalu 24 stycznia. Jednym z partnerów Yahoo! na rynku polskim została Stopklatka.pl, która będzie dostarczać treści dotyczące premier oraz wydarzeń filmowych z Polski i świata.

"Cieszymy się z nawiązania współpracy z tak potężnym partnerem. Jest to przejawem uznania dla wysokiego poziomu treści prezentowanych na wkraczającym właśnie w swoje piętnastolecie portalu Stopklatki i jednocześnie wiąże się z realizacją naszej strategii dostarczania treści" - mówi Adam Bortnik, Prezes Zarządu Stopklatka S.A.

Yahoo! to jeden z najpopularniejszych i największych portali internetowych na świecie posiadający ponad 30 wersji językowych. W internecie istnieje od 1994 roku. Obecnie kluczowym rynkiem dla Yahoo! jest Europa. W 2010 roku wersje portalu Yahoo! wypełnione lokalną treścią powstały w Norwegii, Szwecji, Danii, Turcji, Rosji i Grecji. Teraz przyszedł czas również na Polskę.

"Polski Internet jest pełen ciekawych i wartościowych informacji. Głównym zadaniem wprowadzanego właśnie produktu - Yahoo! Home Page jest zebranie ich w jednym miejscu i dostarczenie użytkownikowi w użytecznej formie. Dzięki współpracy z serwisem Stopklatka.pl - nie zabraknie też nowości ze świata filmu" - mówi Bartłomiej Swojak, Country Content Manager Yahoo! na Polskę.