Stopklatka.pl zaprasza na "Pierwszy rząd"

Już dziś w internecie oglądać można PIERWSZY RZĄD - nowy magazyn filmowy przygotowany przez portal Stopklatka.pl. Premierowe odcinki będą ukazywały się raz w tygodniu. PIERWSZY RZĄD to między innymi: omówienie premier tygodnia, najważniejszych wydarzeń, a także forum oraz konkursy.

Magazyn filmowy PIERWSZY RZĄD to prawdziwa gratka dla wszystkich kinomanów. Oprócz przedstawienia nadchodzących premier w polskich kinach, w programie znajdą się również recenzje i opinie, pomagające w wyborze seansu kinowego. W pierwszym odcinku magazynu dowiemy się między innymi ile lat trwało dorastanie Żółwika Sammy'ego, a także czy jesień to najlepszy czas na polską premierę filmu "Jedz, módl się, kochaj". Ciekawie wyglądają komentarze forumowiczów Stopklatki wypowiadających się o najważniejszych filmach. Na widzów czeka również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami.

"O własnym programie filmowym marzyliśmy już od bardzo dawna, tylko szukaliśmy pomysłu na jego kształt. Ameryki nie odkryliśmy, ale świadomi jesteśmy, że cotygodniowy materiał wideo o premierach i wydarzeniach to zawsze atrakcyjna forma dotarcia do internauty lubiącego otrzymać w pigułce informacje ze świata filmu" - komentuje Krzysztof Spór, redaktor naczelny portalu Stopklatka.pl.

Stopklatka.pl stara się przyciągać do siebie czytelników różnymi pomysłami. Po opublikowaniu filmowego komiksu, prezentacji rozbudowanego programu TV oraz kolejnych elementów społecznościowych, przyszedł czas na magazyn filmowy PIERWSZY RZĄD. "To jeszcze nie koniec zmian i nowości. Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, trwają zaawansowane prace nad innymi elementami w portalu. Chcemy, aby Stopklatka stała się jak najbardziej atrakcyjna dla wielbicieli tematyki filmowej" - podsumował Krzysztof Spór.

Nowy magazyn filmowy Stopklatki PIERWSZY RZĄD do obejrzenia na www.stopklatka.pl