Stopklatka.pl zwycięzcą w konkursie Cinema City. Nagrodę przeznacza na cel charytatywny

Redakcja portalu Stopklatka.pl wygrała główną nagrodę - 20 tys. zł  w ogólnopolskim konkursie z wiedzy filmowej "Nie pytaj! Odpowiadaj!", organizowanym przez Cinema City Poland. W konkursie, portal Stopklatka.pl reprezentował Grzegorz Korecki. Nagroda, która ma być, wedle założeń Organizatorów, przeznaczona na dowolny cel charytatywny, decyzją kolegium Stopklatki zostanie przekazana Zachodniopomorskiemu Hospicjum Dla Dzieci. Spośród dziennikarzy biorących udział w konkursie, Grzegorz Korecki z portalu Stopklatka.pl nie miał sobie równych, zdobywając maksymalną liczbę 480 punktów. W Stopklatce, Grzegorz Korecki pracuje w dziale marketingu i odpowiada za działania społecznościowe.

Stopklatka.pl jest pierwszym polskim portalem o tematyce filmowej. Swoją popularność, uznanie i zaufanie wśród internautów zawdzięcza między innymi opiniotwórczym treściom publikowanym w portalu od 15 lat.
Wygrana Grzegorza Koreckiego potwierdza dużą wiedzę, jaką prezentują pracownicy odpowiedzialni za merytoryczną jakość portalu. Stopklatka.pl to wyjątkowy pod tym względem portal na polskim rynku.
Według danych z badania Megapanel użytkownicy Stopklatki to osoby z wszystkich przedziałów wiekowych, ale zdecydowanie wyróżnia się grupa ludzi z wyższym wykształceniem.

Więcej informacji udziela:
Grzegorz Obrębski
Dyrektor Działu Marketingu i Sprzedaży
e-mail: Grzegorz.obrebski@stopklatka.pl
tel: 665 002 115