Raport EBI nr 13/2013: Stopklatka S.A. składa wniosek koncesyjny do KRRiT

Spółka Stopklatka S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") podaje do publicznej wiadomości, że w dniu dzisiejszym, tj. 25.02.2013 r. złożyła wniosek do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w sprawie przyznania koncesji na rozpowszechnianie programu pod planową nazwą STOPKLATKA TV drogą rozsiewczą naziemną w sposób cyfrowy w standardzie DVB-T. Zgodnie z wymogami Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji w przypadku otrzymania koncesji kanał będzie rozpowszechniany w ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej i powinien rozpocząć nadawanie do 28 kwietnia 2014 r.

W ofercie STOPKLATKI TV ma się znaleźć kino fabularne, dokumentalne i animowane - zarówno polskie, jak i światowe. Poza filmami stacja planuje emitować programy edukacyjne i publicystyczne poświęcone kinu, prezentować sylwetki twórców, wywiady oraz aktualności ze świata filmu.

Uzyskanie koncesji wpłynęłoby istotnie na sytuację gospodarczą i finansową Spółki.

Podstawa prawna:
§3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".


Raport opublikowany w systemie EBI pod numerem 13/2013

 

Osoby reprezentujące spółkę: Bogusław Kisielewski - Prezes Zarządu